Engjellusha Salihu & Afrim Muqiqi - Po ta boj hallall (Official Video 6K) Télécharger

Envoyer à vos amis
Ajouter
 • 23 mai 2020

 • Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media Teksti: Arian Agushi Muzika: Shyhrete Behluli & Miti Geci Orkestrimi: Miti Geci Video:Vizion Media Directed by: Shqipdon Rexhepi Director ass. : Lum Salihu DOP: Arianit Sopa Focus puller : Dijart Dyla Editing : Arianit Sopa Organizer : Lum Salihu Follow VizioniLibonia on… FB: https://smarturl.it/VizioniLiboniaFB IG: https://smarturl.it/VizioniLiboniaIG Subscribe: https://smarturl.it/VizioniLiboniaSub © & ℗ VizioniLibonia & Onair Media. All Rights Reserved

Commentaires

 • Njomza A
  Njomza A il y a 4 mois

  Perfekt 👌 jeni te dyt te mrekullueshem 🙏

 • Elbas Ani
  Elbas Ani il y a 4 mois

  Oh ju lumt po keng e qellume suksese te matutejshe ....Like kujna i pelqen kjo keng 👍👍👍👍👍👍

 • couple r.n
  couple r.n il y a 4 mois

  Kush po e ndegjon kangen edhe po i shikon kometet like❤👍

 • theonlymusic
  theonlymusic il y a 4 mois

  Ti qe e shikon kete koment e i ben like e hyn ne kanalin tim ben subscribe zoti te bekoft🙏

 • A.M Lyrics
  A.M Lyrics il y a 4 mois

  [Engjëllusha]

 • Antigona Ismajli
  Antigona Ismajli il y a 4 mois

  Afrim Muqiqi eshte legjenda jone e gjalle, o zot ska me kete za.. 🙏❤️. Engji cdo here prek ne tem. Pergezime. 👏🏻👏🏻🎉🥂

 • Win Win
  Win Win il y a 4 mois

  Une kete vit martohem, me ka emocionuar shume kjo kenge, jam vajza me e vogel e familjes!

 • use code AERA-PCC
  use code AERA-PCC il y a 4 mois

  o fort kam qa...!!

 • Nijazi Murseli
  Nijazi Murseli il y a 4 mois

  Rrespekt pér té Dyt Shumm. Po Afrimi osht Legjenda e Muzikés👌 Zéri ti tingllon shum né vesh kush e Kupton.

 • Lirie Jashari
  Lirie Jashari il y a 4 mois

  Bravo me plotë emocione shumë kënga i mire. Suksese🙏🍀👏👏❤

 • Zamira Sinani
  Zamira Sinani il y a 4 mois (modifié)

  Bravo 👏🏻👏🏻

 • Anife Cenaj
  Anife Cenaj il y a 4 mois

  Wowww sa e Bukur aq dhe e dhimbshme ♥️♥️🇦🇱🇦🇱

 • Eldina Murati
  Eldina Murati il y a 4 mois

  shumm e bukurr ooo sa komm qajtt shum e dhimbshme 😍😍

 • Merva Sadiku
  Merva Sadiku il y a 4 mois

  Suksese dyvee❤❤

 • Leta Viktori
  Leta Viktori il y a 4 mois

  Kanga ma e mir qe kom ndegju te lumt ty Engjellushe edhe Afrim 👌👌👌👌

 • Roland Krrashi
  Roland Krrashi il y a 4 mois

  SHU BUKUR TE DY ZOTI U RUJT DHE GZUAR FESTEN E BAJRAMIT PLOT ME TMIRA NE CDO HAP TE JETES ,

 • Driton. Kelmendi.
  Driton. Kelmendi. il y a 4 mois

  Te dy te merkullushem sukesese per te dy like bon ♥️♥️🥂🥂🎤🎵🎤🎵👑👑

 • felleza ruko
  felleza ruko il y a 4 mois

  O zoot sa emocionuese. Bravo qe te dyy 😍😍😍😍😍😍

 • Luna Luna
  Luna Luna il y a 4 mois

  Hallal ju koft per kit spot tebukur 🥺🥺❤️

 • drttyu liqm
  drttyu liqm il y a 4 mois

  Te dy te merkullushem sukesese per te dy like bon ♥️♥️🥂🥂🎤🎵🎤🎵👑👑