Free Mc's - Ju lumte goja (Official Video 4K) Télécharger

Envoyer à vos amis
Ajouter
 • Sortie le 21 mai 2020

 • Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/ Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Muzika: Gentian Llanaj Teksti: Romir Llanaj Orkestrimi: Bledi Telha Klarinetë: Bardhi Naka Video: Cinefocus GT Available on: iTunes: https://music.apple.com/us/album/ju-l... Spotify: http://open.spotify.com/album/3if5Hz9... Deezer: https://www.deezer.com/en/album/14978... Teksti: Genti (refren): E ju lumtë goja dhe si goja zemrën, përjetë do të rrojë kush e bëri këngën! E ju lumshin këmbët e rrofshi sa malet, përjetë do t' gëzojë kush i hodhi vallet! Romiri: Këngët edhe vallet nëpër shekuj mbetën, të largojnë hallet e të na shtojnë jetën! Kush e bëri këngën i bekuar qoftë, e kush këndoi, zemra i këndoftë! Genti: Është shërimi i shpirtit, kënga është ilaçi, këngë edhe gëzime gjithë jetën e paçi! Anisi: Historinë e shkruan këngët, me këngë djepi u rrita, se në këngë i kemi rrënjët, aty ku jeton tradita. Genti( refren x2) E ju lumtë goja dhe si goja zemrën, përjetë do të rrojë kush e bëri këngën! E ju lumshin këmbët e rrofshi sa malet, përjetë do t'gëzojë kush i hodhi vallet! Romiri: Se na çelet zemra si çel trëndafili, e ta marrim këngën ku ia thotë bilbili. Malet të gjëmojnë, fushat e livadhet, e ta hedhim vallen ku lozin sorkadhet. Genti: Është shërimi i shpirtit, kënga është ilaçi, Këngë edhe gëzime gjithë jetën e paçi! Anisi: Ashtu si mjalti në hoje, janë vallet edhe këngët, kush këndon i lumtë goja, kush kërcen i lumshin këmbët! Genti( refren x2) E ju lumtë goja dhe si goja zemrën, përjetë do të rrojë kush e bëri këngën! E ju lumshin këmbët e rrofshi sa malet, përjetë do t'gëzojë kush i hodhi vallet!

Commentaires

 • Kledio Gjika
  Kledio Gjika il y a 4 mois

  Si ka munci kaq kenge e bukur duhet te vej 20 milion shikime kush mendon si un like👇

 • KlodiArta1999 Klodiarta1999

  Bravo çuna ju këndoft zemra super këng 😊👏edhe ju këng e gëzim paçi respekte👏😊ju përshëndesim nga Italia

 • Arsim Sadikaj
  Arsim Sadikaj il y a 4 mois

  Super cunat e fierit si vet titulli I kenges ju lumte goja 💞👑🎤🎵🔥🔥

 • eliona kaceli
  eliona kaceli il y a 4 mois

  Like pa e degjuar jeni te pa par ❤❤❤❤❤

 • Romina pajaj
  Romina pajaj il y a 4 mois

  Shum keng super per ju laiken e bej pa drgjuar fare 🥰❤️jeni me te miret

 • Martin Dervishi
  Martin Dervishi il y a 4 mois

  Bravo cuna ju lumte goja 😍

 • Esmeralda Shtembari
  Esmeralda Shtembari il y a 4 mois

  Sh bukur si gjithmone, super,,

 • Skylar Phoenix
  Skylar Phoenix il y a 4 mois

  Ju lumte goja cuna 👏🏻👏🏻

 • Oltjon Rabija
  Oltjon Rabija il y a 4 mois

  Ju lumt goja o artista.Jeni me te miret.Bravo Fieri♥️🔥

 • Sonila Saliasi
  Sonila Saliasi il y a 4 mois

  Ju lumte goja jeni me te miret suksese 🙏👏👏👏👏

 • SIDORELA Buzi
  SIDORELA Buzi il y a 4 mois

  Bravoooooo nje super keng 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Romeo Imeraj
  Romeo Imeraj il y a 4 mois (modifié)

  E ju lumt gojaaa zjarrr🔥🔥🔥💯💯 HITI 2020💯😉

 • Selda Basha
  Selda Basha il y a 4 mois

  Bravo ju lumt goja free mc hiti 2020🔥🔥

 • Veliko Agalliu
  Veliko Agalliu il y a 4 mois

  Suksese !

 • Jam Nga Mallakastra
  Jam Nga Mallakastra il y a 4 mois

  Thjesht bilbila cdo gie perfekte suksese

 • Alex Grembi
  Alex Grembi il y a 4 mois

  Ju lumt goja (juve) o zera bilbila 👏👏

 • fatjona jona
  fatjona jona il y a 4 mois

  Bravo djema...urime te me tejshme

 • Silbora Cervanaku
  Silbora Cervanaku il y a 4 mois

  bravooo cuna🔥🔥🔥👏👏👏

 • gersi shabani
  gersi shabani il y a 4 mois

  BRAVO SUKSESE 👏👏

 • klementina doko
  klementina doko il y a 4 mois

  ju lumte goja edhe juve suksese 👏👏shume bukur si gjithmon